Partnerzy

IRONteam_logotypy_ikonki_WSZYSTKO-21

IRONteam jest liderem na rynku dostawców usług dla telefonicznej rejestracji medycznych. To efekt doświadczenia 12-letniej współpracy z 40 dużymi placówkami w całym kraju. Z naszego systemu callcenter „GATEway” korzystają największe i najnowocześniejsze szpitale w Polsce. Jesteśmy firmą dostosowującą się do współczesnych potrzeb ochrony zdrowia, zmieniamy się wsłuchując w aktualne wymagania rynku. Efekt wdrożenia systemu „GATEway” to brak skarg pacjentów i ujednolicenie procesu rejestracji. Po wdrożeniu zostajemy blisko naszego klienta, a system obejmujemy serwisem. Wspieramy szkoleniami personel szpitala w zakresie profesjonalnej komunikacji z pacjentem.

Suder nowy_RGB_jpg

SUDER Sp. z o.o., jest integratorem systemów teleinformatycznych i operatorem telekomunikacyjnym. Naszym podstawowym celem jest zapewnienie Klientom kompleksowego wsparcia w zakresie doboru, implementacji oraz utrzymania i obsługi infrastruktury teleinformatycznej oraz dostarczanie najwyższej jakości usług telekomunikacyjnych i informatycznych. SUDER to zgrany zespół profesjonalistów, w którym doświadczeni inżynierowie wsparcia sprzedaży projektują optymalne dla Klientów rozwiązania, konsultanci handlowi prezentują zalety oferowanych rozwiązań, a certyfikowani inżynierowie serwisu czuwają nad zapewnieniem ciągłości procesów biznesowych poprzez prawidłową instalację systemu oraz posprzedażną obsługę serwisową

Mentor S.A.

Spółka Mentor S.A. zapewnia kompleksowe czynności brokerskie na najwyższym poziomie, potwierdzone certyfikatem jakości ISO 9001:2015. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom podmiotów leczniczych Biuro Ubezpieczeń Medycznych świadczy standardowy zakres usług brokerskich takich jak analiza ryzyk ubezpieczeniowych, budowa programu ubezpieczenia, uczestnictwo w procedurze zamówień publicznych podmiotu leczniczego, likwidacja szkód w zakresie ubezpieczeń mienia i odpowiedzialności cywilnej.